Bestuur / Werkgebieden

Onderstaand het bestuur en alle werkgebieden binnen onze vereniging.
Het algemene mailadres is info@tennisuow.nl.
Bart Nievelstein

Bart Nievelstein

Voorzitter
voorzitter@tennisuow.nl
(06) 421 28 910
Miriam Eijdems-Conjaerts

Miriam Eijdems-Conjaerts

Secretaris
secretaris@tennisuow.nl
(06) 237 08 098
p/a Kerkstraat 23
6374 HH LANDGRAAF
Jules Gigase

Jules Gigase

Werkgebied Financiën
financien@tennisuow.nl
(045) 531 87 07
Leon Senden

Leon Senden

Ledenadministratie
ledenadministratie@tennisuow.nl
(06) 428 28 104
Groenendaal 53
6374 GJ LANDGRAAF
Kirsten Nievelstein

Kirsten Nievelstein

Werkgebied Technisch
competitie@tennisuow.nl
(alleen competitie)
Ramon Nellissen

Ramon Nellissen

Werkgebied Technisch
technisch@tennisuow.nl
Kim Collaris

Kim Collaris

Werkgebied Activiteiten
plezier@tennisuow.nl
Ralf Sijstermans

Ralf Sijstermans

Werkgebied Jeugd
jeugdcommissie@tennisuow.nl
(voorzitter)
Rob Stevelmans

Rob Stevelmans

Werkgebied sponsoring
sponsoring@tennisuow.nl
Bryan Kerkhofs

Bryan Kerkhofs

All-in Tennis Academy
info@allintennisacademy.nl
(06) 267 71 004
Jo Verreck

Jo Verreck

Baancommissie
baancommissie@tennisuow.nl
(045) 531 08 72 (kantine)
(op dinsdagochtend)
Corine Castenmiller

Corine Castenmiller

Werkgebied Marketing en Communicatie
redactie@tennisuow.nl
Mike Gielgens

Mike Gielgens

Werkgebied Kantine en Accommodatie
kantine@tennisuow.nl
Walko Haemers

Walko Haemers

Website Beheer
webbeheer@tennisuow.nl

footer tvuow logoTennisvereniging Ubach over Worms

Sportlaan 1
6374 CM Landgraaf
(045) 531 08 72
info@tennisuow.nl

Verenigingsnummer: 40840

Volg ons ook via:

knltb footer