header0001 header0002 header0003

Voorjaarscompetitie 2018

 

Klik op de button 'Standen' om de uitslagen en de standen te bekijken.

 

»  Klik hier voor de Jeugdcompetitie of de Worldtour.

     

vrijdag

 

Donderdagcompetitie

     

2e klasse
8&9-competitie Donderdagavond

xxxx

xxxx

xxxx

xxxx

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

vrijdag

 

Vrijdagcompetitie

     

3e klasse
Vrijdag Heren dubbel 17+, team 1

Pim Frauenrath
Henk van den Hurk
Robert Jan Joosten
Pascal Reining
Tim Kruger

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

3e klasse
Vrijdag Heren dubbel 35+, team 1

Ronald Theissen
Patrick Thijssen
John Missler
Jeroen Wassen
Roger Martens
Maurice Jansen
Gilbert Grassi
Eric Vervuren

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

3e klasse
Vrijdag Dames dubbel 17+, team 1

Denise Neroni
Diana Coenen
Daniëlle Wetzels
Janou Homminga

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

1e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 1

Kirsten Nievelstein
Kim Schaefer
Daniëlle Wetzels
Angelique Obernitz
Nicolle Helders-Vaessen

button standen

 

2018 voorjaar team kirsten

     

2e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 2

Corine Castenmiller
Susan Knauf
Sandra Jansen - Van den Akker
Marij Frischen
Nadine Beyer
Claudia de Ruijter - Prickartz

button standen

 

2016 vrijdag dd35 team1

     

2e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 3

Katja Sullot
Angelica de Lang
Sanja Sullot
Miriam Eijdems - Conjaerts
Kim Collaris
Ingrid Ploos van Amstel

 

button standen

 

2018 voorjaar team kim

     

zaterdag

 

Zaterdagcompetitie

     

1e klasse
Zaterdag Heren 17+, team 1

Jorne Ubachs
Jelmer Ubachs
Glenn Bekkers
Peter Abbink
Robin Olfen

button standen

 

team zo heren ubachs
     

4e klasse
Zaterdag Heren 17+, team 2

Didier Boyen
Mike Gielgens
Ralph Colleije
Twan Laumen
Joost Plum
Erik Verheezen

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

4e klasse
Zaterdag Heren 17+, team 3

Alain Dortants
Marc van Munster
Patrick Uebachs
Stef Odekerken
Sven Becker
Tim Bosten (C)

button standen

 

2018 team stef odekerken
     

1e klasse
Zaterdag Dames 17+, team 1

Aniek Engelen
Lizzy Smeets
Gerianne Smeets
Monique Lauvenberg
Moniek Grouls
Rachelle Weusten
Kim Schaefer

 

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

Hoofdklasse
Zaterdag Heren 35+, team 1

Bart Nievelstein
Ramon Nellissen
Ralf Systermans
Hans Franssen
Luc Hennen
Maarten Schuurman
Ceriel Engels

button standen

 

za heren17 team01
     

3e klasse
Zaterdag Heren 35+, team 2

Rody Simons
Pascal Wetzels
Patrick Reining
Ruben Huntjens
Marwin Driessen

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

Hoofdklasse
Zaterdag Herendubbel 50+, team 1

Ike van Maanen (C)
Erik Hermans
Jos Spee
Peter Röhlinger
Dieter Hodenius

button standen

 

teamfoto ike 2018
     

3e klasse
Zaterdag Herendubbel 50+, team 2

Frans Nolten
Hans Stein
Cees van Hoof
Leon Erkens
Guus Kölker
Jos Dirks

button standen

 

2014 za hd50

 

   

zondag

 

Zondagcompetitie

     

2e klasse
Zondag Heren, team 1

Bryan Kerkhofs
Peter Abbink
Martijn Ravestein
Freddy Jetten

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

5e klasse
Zondag Heren, team 2

Jeremy Denne
Rick Swakhoven
Nick van Opbergen
Roberto Calamato
Pim Frauenrath

button standen

 

2015 team jeremy
     

Ga direct naar de site van de KNLTB


logo-knltb

Log in op 'Mijn KNLTB'


mijn-knltb

Tennisvereniging Ubach over Worms

Sportlaan 1
6374 CM Landgraaf
(045) 531 08 72
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Verenigingsnummer: 40840