Teams

Competitie Info  TennisKids

 

NAJAARSCOMPETITIE

Een (nieuwe) foto van je team kun je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

VRIJDAG

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2019 vr hd 17p team11e klasse - UBACH O WORMS 1
Tim Kruger (M, 17474337)
Henk van den Hurk (M, 19811357)
Pim Frauenrath (M, 21310378)
Mike Gielgens (M, 30446244)
Robert Jan Joosten (M, 31452779)

Uitslagen

 

 

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e klasse - UBACH O WORMS 1
Patrick Thijssen (M, 30924472)
Maurice Jansen (M, 26740133)
Jeroen Wassen (M, 25707590)
Roger Martens (M, 27489760)
John Missler (M, 29426251)
Gilbert Grassi (M, 29535271)
Eric Vervuren (M, 25707558)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2018 voorjaar team kirsten1e klasse - UBACH O WORMS 1
Kirsten Nievelstein (V, 15015394)
Kim Schaefer (V, 30671418)
Angelique Obernitz (V, 23549645)
Daniëlle Wetzels (V, 21777527)
Nicolle Helders-Vaessen (V, 24585343)

Uitslagen

 

 

3e klasse - UBACH O WORMS 2
Svenja Heijnen (V, 31864465)
Jessica Rademaker (V, 35035021)
Lindsay Spekreijse (V, 31862047)
Sandra Witjes (V, 30635993)
Anne Dolma (V, 16312597)
Diana Coenen (V, 21899851)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

vrijdag dd35 team12e klasse - UBACH O WORMS 1
Corine Castenmiller (V, 28977513)
Nadine Beyer (V, 26656035)
Marij Frischen (V, 11796669)
Sandra Jansen-van den Akker (V, 27709175)
Claudia de Ruijter - Prickartz (V, 20346719)
Susan Knauf (V, 14298074)
Jessica Juhász-de Gussem (V, 18328008)

Uitslagen

 

 

vr dd35 team22e klasse - UBACH O WORMS 2
Katja Sullot (V, 27219895)
Ingrid Ploos van Amstel (V, 20999445)
Kim Collaris (V, 30446236)
Kelly Theissen (V, 28157966)
Angelica de Lang (V, 13465481)
Miriam Eijdems-Conjaerts (V, 21813566)
Nicolle Cox (V,  )

Uitslagen

 

ZATERDAG

Heren 17+ Zaterdag

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Mike Gielgens (M, 30446244)
Ralph Colleije (M, 31258441)
Erik Verheezen (M, 16089553)
Didier Boyen (M, 15842444)
Twan Laumen (M, 14553147)
Joost Plum (M, 29343275)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

1e klasse - UBACH O WORMS 1
Aniek Engelen (V, 20875304)
Gerianne Smeets (V, 13785303)
Monique Lauvenberg (V, 17248051)
Moniek Grouls (V, 16312473)
Rachelle Weusten (V, 20420498)
Kim Schaefer (V, 30671418)
Kelly Raaijmakers (V, 17791332)
Lizzy Smeets (V, 20469411)

Uitslagen

 

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e klasse - UBACH O WORMS 1
Kim Bonnema (12869813)
Kim offermans (26717069)
Sandra Tummers (10968636
Gert-Jan Draaisma (26717050)
Falk Widdershoven (21592500)
Henk vd Hurk (19811357)

Uitslagen

 

Gemengd 17+ Zaterdag

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Perry van Breugel (35271782)
Pim Bellemakers
Kjell Bakker
Meike de Lang
Denice Bronckers

Uitslagen

 

Gemengd 17+ Zaterdag

4e klasse - UBACH O WORMS 2
Evelien van der Burgt (31498442)
Mark van der Burgt (35161116)
Lotte Leers
Ralf Bakker
Renee de Vree

Uitslagen

 

ZONDAG

Heren Zondag

2e klasse - UBACH O WORMS 1
Rick Swakhoven (M, 25004247)
Nick van Opbergen (M, 19546505)
Ron Erkens (M, 14596938)
Peter Rolfs (M, 28809289)
Pim Ritzen
Jeroen Reining
Sebastiaan Hameleers (M, 24491594)

Uitslagen

 

Dames Zondag

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Demi Wetzels (V, 28157958)
Sienna Rimmelzwaan (V, 28157907)
Maud Rompen (V, 28818970)
Inge Senden (V, 28157761)
Femke Jongschaap (V, 27489787)
Fleur Reneerkens (V, 27727068)

Uitslagen

 

Gemengd Zondag

3e klasse - UBACH O WORMS 1
Tim Dremmen (M, 27489833)
Dennin Franssen (M, 29450594)
Kyan Theissen (M, 28157974)
Lena Obernitz (V, 25774859)
Elène Gervais (V, 28074440)
Sanne van den Eijnden (V, 28157826)

Uitslagen

 

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

2019 jongens 11 17 team 11e klasse - UBACH O WORMS 1
Wout Haemers (M, 26455153)
Thomas Stevelmans (M, 31036759)
Juul Cremers (M, 30813506)
Mika Hendriks (M, 30811783)
Morris Zwaaf (M, 29790611)

Uitslagen

 

 

3e klasse - UBACH O WORMS 2
Nick Smeijsters (M, 28157923)
Nick Plum (M, 29861209)
David de Vree (M, 29632889)
Tieme Jongschaap (M, 30582571)
Niels Dautzenberg (M, 31753558)

Uitslagen

 

GROEN Zondag

2019 groen voorjaarGroen 1 - UBACH O WORMS 1 & 2
Maud Haesen (V, 30407567)
Lotte Haesen (V, 30407591)
Joris Stevelmans (M, 30407494)
Sterre Wetzels (V, 29426278)
Rafke Systermans (V, 29790654)
Benthe Nellissen (V, 30204119)
Enzo Franssen (M, 30407540)
Jesse Peters (M, 30204127)
Demi Michorius (V,)
Maya Greene (V, 30065291)

Uitslagen Groen 1 - UoW 1

Uitslagen Groen 1 - UoW 2