Teams

Competitie Info  TennisKids

 

Een (nieuwe) foto van je team kun je mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

DONDERDAG

8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond

2e klasse - UBACH O WORMS 1
Eveliene van der Burgt
Perry van Breugel
Mark van der Burgt
Roy Lohman

Uitslagen

 

2e klasse - UBACH O WORMS 2
Pim Bellemakers
Kjell Bakker
Ralf Bakker

Uitslagen

 

VRIJDAG

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2019 vr hd 17p team11e klasse - UBACH O WORMS 1
Tim Kruger (M, 17474337)
Henk van den Hurk (M, 19811357)
Pim Frauenrath (M, 21310378)
Mike Gielgens (M, 30446244)
Robert Jan Joosten (M, 31452779)

Uitslagen

 

 

Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Ronald Theissen (M, 28157982)
Patrick Thijssen (M, 30924472)
Maurice Jansen (M, 26740133)
Jeroen Wassen (M, 25707590)
Roger Martens (M, 27489760)
John Missler (M, 29426251)
Gilbert Grassi (M, 29535271)
Eric Vervuren (M, 25707558)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2018 voorjaar team kirsten1e klasse - UBACH O WORMS 1
Kirsten Nievelstein (V, 15015394)
Kim Schaefer (V, 30671418)
Angelique Obernitz (V, 23549645)
Daniëlle Wetzels (V, 21777527)
Nicolle Helders-Vaessen (V, 24585343)

Uitslagen

 

 

4e klasse - UBACH O WORMS 2
Svenja Heijnen (V, 31864465)
Jessica Rademaker (V, 35035021)
Lindsay Spekreijse (V, 31862047)
Sandra Witjes (V, 30635993)
Lisanne Krewinkel (V, 31498450)
Diana Coenen (V, 21899851)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

vrijdag dd35 team12e klasse - UBACH O WORMS 1
Corine Castenmiller (V, 28977513)
Nadine Beyer (V, 26656035)
Marij Frischen (V, 11796669)
Sandra Jansen-van den Akker (V, 27709175)
Claudia de Ruijter - Prickartz (V, 20346719)
Susan Knauf (V, 14298074)
Jessica Juhász-de Gussem (V, 18328008)

Uitslagen

 

 

vr dd35 team22e klasse - UBACH O WORMS 2
Katja Sullot (V, 27219895)
Ingrid Ploos van Amstel (V, 20999445)
Kim Collaris (V, 30446236)
Kelly Theissen (V, 28157966)
Angelica de Lang (V, 13465481)
Miriam Eijdems-Conjaerts (V, 21813566)

Uitslagen

 

ZATERDAG

Heren Dubbel 50+ Zaterdag

hd50 team ikeHoofdklasse - UBACH O WORMS 1
Ike van Maanen (M, 12362085)
Erik Hermans (M, 13350072)
Jos Spee (M, 11023759)
Math Sijben (M, 11816805)
Peter Röhlinger (M,18121691)
John Zenden (M, 24634662)

Uitslagen

 

 

hd50 team frans2e klasse - UBACH O WORMS 2
Frans Nolten (M, 11921412)
Rene Homminga (M, 21318174)
Guus Kölker (M, 23722878)
Jos Dirks (M, 10998667)
Cees van Hoof (M, 27489795)
Hans Stein (M, 25817817)

Uitslagen

 

Heren 17+ Zaterdag

team zo heren ubachs1e klasse - UBACH O WORMS 1
Jelmer Ubachs (M, 15352579)
Jorne Ubachs (M, 15352560)
Glenn Bekkers (M, 17513677)
Peter Abbink (M, 17332966)
Robin Olfen (M, 14896168)

Uitslagen

 

 

2018 team stef odekerken5e klasse - UBACH O WORMS 2
Tim Bosten (M, 30271851)
Marc van Munster (M, 15054616)
Stef Odekerken (M, 31861490)
Sven Becker (M, 31861504)
Patrick Uebachs (M, 31861512)
Patrick Bremmers

Uitslagen

 

 

5e klasse - UBACH O WORMS 3
Mike Gielgens (M, 30446244)
Ralph Colleije (M, 31258441)
Erik Verheezen (M, 16089553)
Didier Boyen (M, 15842444)
Twan Laumen (M, 14553147)
Joost Plum (M, 29343275)

Uitslagen

 

Heren 35+ Zaterdag

Hoofdklasse - UBACH O WORMS 1
Bart Nievelstein (M, 11023732)
Ramon Nellissen (M, 11730250)
Ralf Systermans (M, 12930679)
Hans Franssen (M, 10952926)
Maarten Schuurman (M, 11457961)
Tim Verbugt
Ceriel Engels

Uitslagen

 

1e klasse - UBACH O WORMS 2
Rody Simons (M, 11693037)
Patrick Reining (M, 11875380)
Marc Meertens (M, 22356568)
Pascal Wetzels (M, 12785539)
Henk van den Hurk (M, 19811357)

Uitslagen

 

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

1e klasse - UBACH O WORMS 1
Aniek Engelen (V, 20875304)
Monique Lauvenberg (V, 17248051)
Moniek Grouls (V, 16312473)
Rachelle Weusten (V, 20420498)
Eva Verbugt (V, 25891596)
Kim Schaefer (V, 30671418)
Kelly Raaijmakers (V, 17791332)
Lizzy Smeets (V, 20469411)

Uitslagen

 

ZONDAG

Heren Zondag

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Rick Swakhoven (M, 25004247)
Nick van Opbergen (M, 19546505)
Ron Erkens (M, 14596938)
Peter Rolfs (M, 28809289)

Uitslagen

 

Dames Zondag

4e klasse - UBACH O WORMS 1
Demi Wetzels (V, 28157958)
Sienna Rimmelzwaan (V, 28157907)
Maud Rompen (V, 28818970)
Inge Senden (V, 28157761)
Femke Jongschaap (V, 27489787)

Uitslagen

 

Gemengd Zondag

6e klasse - UBACH O WORMS 1
Tim Dremmen (M, 27489833)
Dennin Franssen (M, 29450594)
Kyan Theissen (M, 28157974)
Lena Obernitz (V, 25774859)
Elène Gervais (V, 28074440)
Sanne van den Eijnden (V, 28157826)

Uitslagen

 

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag

2019 jongens 11 17 team 12e klasse - UBACH O WORMS 1
Wout Haemers (M, 26455153)
Thomas Stevelmans (M, 31036759)
Juul Cremers (M, 30813506)
Mika Hendriks (M, 30811783)
Morris Zwaaf (M, 29790611)

Uitslagen

 

 

2e klasse - UBACH O WORMS 2
Nick Smeijsters (M, 28157923)
Nick Plum (M, 29861209)
David de Vree (M, 29632889)
Tieme Jongschaap (M, 30582571)
Niels Dautzenberg (M, 31753558)

Uitslagen

 

GROEN Zondag

2019 groen voorjaarGroen 1 - UBACH O WORMS 1 & 2
Maud Haesen (V, 30407567)
Lotte Haesen (V, 30407591)
Joris Stevelmans (M, 30407494)
Sterre Wetzels (V, 29426278)
Rafke Systermans (V, 29790654)
Benthe Nellissen (V, 30204119)
Enzo Franssen (M, 30407540)
Jesse Peters (M, 30204127)
Demi Michorius (V,)
Maya Greene (V, 30065291)

Uitslagen Team 1

Uitslagen Team 2

tvuow hieralleenpinnen

knltb dunlop fort max tp

Meld je aan!

button tvuow bardienst

iva instructie verantwoord alcohol schenken

Hoofdsponsoren

tvuow hoofdsponsor brand bier web

tvuow hoofdsponsor allintennisacademy web

tvuow hoofdsponsor ivo sportshop simpelveld web

tvuow hoofdsponsor simons makelaardij assurantien web

tvuow hoofdsponsor cpfxl drukwerk web

footer tvuow logoTENNISVERENIGING
Ubach over Worms

Sportlaan 1
6374 CM Landgraaf
(045) 531 08 72
info@tennisuow.nl

Verenigingsnr: 40840

Volg ons ook via:

knltb footer