header01 header02 header03

Voorjaarscompetitie 2017

 

Klik op de button 'Standen' om de uitslagen en de standen te bekijken.

 

»  Klik hier voor de Jeugdcompetitie of de Worldtour.

     

vrijdag

 

Vrijdagcompetitie

     

3e klasse
Vrijdag Heren dubbel 35+, team 1

Rob Beckers
Tim Kruger
Leon  Ubachs
René Homminga
Ivo Wassen
Arno Ramaakers

button standen

 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

     

4e klasse
Vrijdag Heren dubbel 35+, team 2

Ronald Theissen
Maurice Jansen
Jeroen Wassen
Roger Martens
John Missler
Gilbert Grassi
Eric Vervuren

button standen

 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

     

1e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 1

Kirsten Nievelstein-Knippert
Kim Schäfer
Angelique Obernitz
Daniëlle Wetzels
Nicole Helders

button standen

 

2017 voorjaar kirsten

     

2e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 2

Corine Castenmiller
Claudia de Ruijter-Prickartz
Susan Knauf
Nadine Beyer
Sandra van den Akker
Marij Frischen

button standen

 

2016 vrijdag dd35 team1

     

3e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 3

Katja Sullot
Angelica de Lang
Sanja Sullot
Ingrid Ploos-vn Amstel
Vivette Märker

 

button standen

 

2017 voorjaar katja sullot

     

3e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 4

Kelly Theissen
Manuela Arts
Fanny Systermans
Florence Schulteis
Kim Collaris
Karin Gielen
Lilian Senden-van Doren

button standen

 

2014 za dd35 team1

     

zaterdag

 

Zaterdagcompetitie

     

2e klasse
Zaterdag Gemengd 17+, team 1

Aniek Engelen
Eva Verbugt
Manon Mingels
M. Driessen
M. Franken
Henk v.d Hurk
Ruben Huntjens
Jilly Bisschops
Lizzy Smeets

 

button standen

 

2014 za gd17 team2

     

2e klasse
Zaterdag Gemengd dubbel 35+, team 2

Peter Kuhnen
Leon Senden
Annelie Graus
Miriram Eijdems
Annie Beckers

button standen

 

team za gd35 conjaerts
     

Hoofdklasse
Zaterdag Heren 35+, team 1

Bart Nievelstein
Luc Hennen
Ralf Systermans
Joffrey Stofberg
Maarten Schuurman
Ramon Nelissen

button standen

 

za heren17 team01
     

3e klasse
Zaterdag Heren 35+, team 2

Rody Simons
Mark van Gastel
Walko Haemers
Ruud Sluijsmans
Pascal Wetzels

button standen

 

team heren35 rody
     

Hoofdklasse
Zaterdag Herendubbel 50+, team 1

Ike van Maanen
Leo Cremers
Ben Deguelle
Erik Hermans
Ger Schuurbiers
Jos Spee
Pierre Kusters

button standen

 

team za heren ike
     

3e klasse
Zaterdag Herendubbel 50+, team 2

Frans Nolten
Hans Stein
Cees van Hoof
Jos Dirks
Leon Erkens

button standen

 

2014 za hd50

 

   

zondag

 

Zondagcompetitie

     

1e klasse
Zondag Heren, team 1

Bart Sonnenschein
Ilie Zenden
Ed Simonyan
Bryan Kerkhoffs
David Hofman

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

3e klasse
Zondag Heren, team 2

Jorne Ubachs
Jelmer Ubachs
Glenn Beckers
Robin Olfen
Peter Abbink
Didier Ketzer

button standen

 

team zo heren ubachs
     

5e klasse
Zondag Heren, team 3

Nick van Opbergen
Jeremy Denne
Rick Swakhoven
Jeroen Reining

Pim Frauenrath

button standen

 

2015 team jeremy
     

2e klasse
Zondag Dames, team 1

Aniek Engelen
Eva Verbugt
Gerianne Smeets
Rachelle Weusten
Monique Lauvenberg
Kelly Raaijmakers

button standen

 

2017 voorjaar dames kampioen2017

     

3e klasse
Zondag Dames, team 2

Denice Neroni
Nancy Neroni
Diana Coenen
Jill Wetzels

button standen

 

2017 team neroni

     

Ga direct naar de site van de KNLTB


logo-knltb

Log in op 'Mijn KNLTB'


mijn-knltb

Tennisvereniging Ubach over Worms

Sportlaan 1
6374 CM Landgraaf
(045) 531 08 72
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Verenigingsnummer: 40840