header01 header02 header03

Najaarscompetitie 2017

 

Klik op de button 'Standen' om de uitslagen en de standen te bekijken.

 

»  Klik hier voor de Worldtour. De overige jeugdteams staan op deze pagina onderaan bij zondag en 1 team op zaterdag.

     

vrijdag

 

Vrijdagcompetitie

     

3e klasse
Vrijdag Heren dubbel 35+, team 1

Ronald Theissen
Maurice Jansen
Jeroen Wassen
Roger Martens
John Missler
Gilbert Grassi
Eric Vervuren

button standen

 

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

     

1e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 1

Kirsten Nievelstein-Knippert
Kim Schäfer
Angelique Obernitz
Daniëlle Wetzels
Nicole Helders

button standen

 

2017 voorjaar kirsten

     

2e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 2

Corine Castenmiller
Claudia de Ruijter-Prickartz
Susan Knauf
Nadine Beyer
Sandra van den Akker
Marij Frischen

button standen

 

2016 vrijdag dd35 team1

     

2e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 3

Katja Sullot
Angelica de Lang
Sanja Sullot
Ingrid Ploos-vn Amstel
Vivette Märker

 

button standen

 

2017 voorjaar katja sullot

     

3e klasse
Vrijdag Dames dubbel 35+, team 4

Kelly Theissen
Manuela Arts
Fanny Systermans
Florence Schulteis
Kim Collaris
Karin Gielen
Lilian Senden-van Doren

button standen

 

2014 za dd35 team1

     

3e klasse
Vrijdag Dames dubbel 17+, team 1

Denice Neroni
Nancy Neroni
Diana Coenen
Jill Wetzels

button standen

 

2017 team neroni

     

zaterdag

 

Zaterdagcompetitie

     

2e klasse
Zaterdag Gemengd 17+, team 1

Aniek Engelen
Eva Verbugt
Manon Mingels
M. Driessen
M. Franken
Henk v.d Hurk
Ruben Huntjens
Jilly Bisschops
Lizzy Smeets

 

button standen

 

2014 za gd17 team2

     

4e klasse
Zaterdag Heren 17+, team 1

Mike Gielkens
Joost Plum
Erik Verheezen
Erik Colijen

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

2e klasse
Gemengd 11 t/m 17

Jolie Daemen
Robin Aarssen
Celine Diels
Mathijs Drummen
Len de Vries
Sander Bruls
Koen

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

 

   

zondag

 

Zondagcompetitie

     

2e klasse
Zondag Heren, team 1

Nick van Opbergen
Jeremy Denne
Rick Swakhoven
Jeroen Reining

Pim Frauenrath

button standen

 

2015 team jeremy
     

2e klasse
Zondag Dames, team 1

Aniek Engelen
Eva Verbugt
Gerianne Smeets
Rachelle Weusten
Monique Lauvenberg
Kelly Raaijmakers

button standen

 

2017 voorjaar dames kampioen2017

     

3e klasse
Zondag Gemengd, team 1

Tim Dremmen
Dennin Franssen
Sanne van den Eijnden
Elène Gervais
Lena Obernitz

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

3e klasse
Zondag Gemengd, team 2

Kyan Theissen
Charlotte Bleijlevens
Carlijn Polderman
Jarno Meertens

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

3e klasse
Gemengddubbel 11 t/m 17

Wout Haemers
Ruben Wit
Fleur Reneerkens
Femke Jongschaap
Lisa Aarssen
Sam Reneerkens (reserve)

button standen

 

2017 voorjaar gd 11 17

     

3e klasse
Meisjes 11 t/m 17

Lieke Haemers
Wendy de Vree
Maud Rompen
Mirre Snijders
Juul Rolfs

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     

3e klasse
Jongens 11 t/m 17, team 1

Thomas Stevelmans
Nick Smeijsters
Mika Hendriks
Juul Cremers

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

2e klasse
Gemengddubbel 10 t/m 14

Morris Zwaaf
Levi Theissen
Sienna Rimmelzwaan
Demi Wetzels
Inge Senden

button standen

 

2017 voorjaar gd levi tvuow
     

2e klasse
Jongens 10 t/m 14, team 1

Nick Plum
David de Vree
Djordy Adriaansen
Merijn Knoben
Tieme Jongschaap

button standen

 

teamfoto niet aanwezig
     

Groene najaarscompetitie
Tenniskids

Sterre Wetzels
Maud Haesen
Lotte Haesen
Rafke Systermans
Benthe Nellissen
Joris Stevelmans

button standen

 

teamfoto niet aanwezig

     
     

Ga direct naar de site van de KNLTB


logo-knltb

Log in op 'Mijn KNLTB'


mijn-knltb

Tennisvereniging Ubach over Worms

Sportlaan 1
6374 CM Landgraaf
(045) 531 08 72
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Verenigingsnummer: 40840